Cambio in 60 seconden
Autodelen: Cambio Vlaanderen
Méér doen met minder om te evolueren naar een kwalitatief, duurzamer en zorgelozer stadsleven. Cambio wil zo meer ruimte en een aangenamere, gezondere leefomgeving creëren. Autodelen vormt samen met te voet, per fiets en trein-tram-bus een volwaardig alternatief voor een eigen wagen. Door te delen creëren we meer mobiliteit met minder wagens. Auto’s kunnen ontzettend handig zijn, maar hun huidige ecologische bandafdruk kan kleiner.
Cambio wil een autodeelsysteem aanbieden dat steeds een eerlijke prijs voor iedereen garandeert. Zo hopen we samen met onze leden een lokaal steentje bij te dragen aan een betere planeet.
Mijn auto waar ik wil, wanneer ik wil. Cambio autodelen maakt samen met jou onze steden leefbaarder door auto’s minder plaats te geven in onze publieke ruimte.
Meer dan 2700 deelwagens staan klaar voor jou in meer dan 120 steden, waaronder 7 in Heist-op-den-Berg.
Prijzen
- De financieringsbijdrage bedraagt € 150 in Start en Campus of € 500 in de tarieven Bonus en Comfort
- € 35 instapvergoeding
- Abonnementskosten /maand tussen de € 3 (sporadisch gebruik) en € 8 (50-300 km gem./maand) en € 22 (meer dan 300 km gem./maand)
- Prijzen per rit betalend/maand (hoe duurder abonnementsprijs hoe goedkoper km-tarief en uurtarief)
Inbegrepen
- Brandstof
- Onderhoud + reiniging
- Nooit meer schoonmaken
- Verzekering
- Pechverhelping
- 24u/7d bereikbaar
Cambio in Heist-op-den-Berg
Momenteel zijn er 4 standplaatsen, met 7 wagens in totaal:
- Booischot-Station: 2 benzine stadswagens
- Heist-Station: 1 benzine stadswagen
- Parking Leopoldlei Heist-centrum: 1 benzine stadswagen + 1 elektrische stadswagen
- Parking Leo Kempenaersstraat in Schriek: 2 benzine stadswagens
In de toekomst zullen er nog twee standplaatsen opgestart worden met elk een elektrische stadswagen, nl. in Itegem (parking Van Immerseelstraat) & aan het OCMW Heist-op-den-Berg (Stationsstraat 2, 2220 Heist-op-den-Berg)
De timing is echter onduidelijk want het is nog wachten op de laadinfrastructuur.
Bekijk ook onderaan het filmpje hoe het reserveren en het gebruiken van een Cambio werkt, of bekijk het hier.
Heb je KBC Mobile
Zie dan hier de voordelen die je hebt bij het gebruik van een Cambio deelwagen. Kort samengevat: Cambio via KBC-mobile is interessant voor mensen die slechts zeer sporadisch een deelauto nodig hebben of om het te leren kennen (geen instapkost, geen maandkost). Je betaalt geen maandelijkse bijdrage maar wel 1 euro extra huur per uur. De kilometervergoeding ligt een ietsje lager. Dit is dus interessant wanneer bijvoorbeeld je wagen in de garage staat, of als je de wagen niet elke maand nodig hebt. (vb. enkel voor uitstappen in de vakanties, overwinteraars,… ). Het maximum bedrag per maand is gelimiteerd tot 250 euro.
Cambio is sinds 2017 in Heist-op-den-Berg